loader image
Back to top

Sledujte ho v akci!

kliknutím na ikonu prehrávania

PROČ PRÁVĚ MAX?

Decibel 0
Decibel
Meter 0
Meter

Namontování na osobní vozidlo

Umístěte Plašič zvěře na střechu vozidla, na kovový povrch, obsahující železo. Zajistěte, aby otvor pro přívod vzduchu směřoval ve směru jízdy. Magnet zabudovaný do podstavce drží zařízení v bodě umístění. Zařízení lze podle potřeby kdykoli sejmout ze střechy vozidla bez zanechání stopy pevným tahem nahoru. Poté lze zařízení znovu nasadit, jak je uvedeno výše.

Namontování na motocykl

Umístěte plašič proti srážce s volně žijícími zvířaty na zmagnetizovaný povrch motocyklu tak, aby vstup pro vzduch byl otočen ve směru jízdy. Výrobek doporučujeme namontovat na blatník nad přední kolo, ale lze jej namontovat i na příď motocyklu. Magnet zabudovaný v podstavci udržuje zařízení pevně na místě, které můžete silným tahem sejmout a kdykoli znovu nasadit.

Přitáhli jsme nejsilnější magnet na světě.

Revoluční technologie montáže systému Siren7MAX stabilně udržuje zařízení na Vašem autě. Její montáž nikdy nebyla tak snadná – stačí jej umístit na střechu auta před odjezdem a po celou cestu se můžete cítit v bezpečí Vy i Vaše okolí. Navíc jej můžete podle potřeby kdykoli sejmout nebo znovu umístit. Maximální doporučená rychlost je 140 km/h

Užij si jízdu.

Siren7MAX upozorňuje lesní zvěř v okruhu 300 metrů na přibližující se vozidlo. V jeho speciálním vnitřním provedení je obsažena neuvěřitelná, dosud nevídaná síla. Zvýšili jsme ochranu proti srážce se zvěří na maximum, abyste mohli cestovat v klidu.

Objednávam Siren7 MAX online
SIREN7 - MAX -1 499 Kč